| CamiRose4 a întrebat:

Buna happy vroiam sa va cer parerea: aveam de gand sa ma vopsesc, dar tot aud pareri diferite cum ca e mai bine cu nuantator sau ca e mai bine cu vopsea. Da, stiu ca nuantatorul dureaza mai putin timp, dar nu asta ma intereseaza, ci care dintre ele nu iti distruge parul. Multumesc!

3 răspunsuri:
| wertori a răspuns:

Depinde de la ce marca folosesti. Cele de la syoss si palette nu ard parul.

| Ioanaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Daca vrei sa te vopsesti blonda foloseste nuantatorul, dar daca vrei sa te vopsesti alta culoare foloseste vopseaua

| DeyutZZZa22 a răspuns:

Nu e adevarat, eu am fost ani buni la rand vopsita cu pallet, iti arde parul la greu, e cea mai tare vopsea.parerea mea e sa nu te vopsesti, sa iti lasi parul tau natural, eu acum as da orice sa revin la culoarea mea naturala