| 女明DongRi a întrebat:

stiu ca inainte de a-ti indrepta parul cu placa sau de a-l ondula trebuie sa te dai cu o solutie, un fel de spray ca sa nu ti se arda parul. de unde pot cumpara spray-ul acesta si sa-mi ziceti fetelor, voi de care folositi si vi se par mai bune?

Răspuns Câştigător
| 1fluturas a răspuns:

Gaseti in toate supermarketurile.La DM gasesti o gama mai larga cu preturi accesibile.Eu am de la Syoss,e destul de buna,nu imbacseste parul, dar am avut si de la Nivea, la fel de buna.

5 răspunsuri:
| ßΘɱßΘɴίκ a răspuns:

Poti sa cumperi unu foarte pun de la Avon happy

| Loreley a răspuns:

Http://shop.eva.ro/......50-ml.html
Eu asta folosesc, si e foarte bun, chiar daca e putin cam scump, merita!
Nu stiu de unde esti, dar poti incerca la mall-ul din orasul tau, la Sephora, la farmaciile care au si produse cosmetice etc. Daca nu, poti sa comanzi de pe net.

| Ade991 a răspuns:

Buna! Incearca Ser hidratant termoprotector! Eu asta folosesc si este foarte bun! Bafta!

| sorynyka a răspuns:

Eu folosesc solutie pentru indrepatarea parului cu protectie termica de la lady's. eu il folosesc de circa jumatate de an si nu mi s-a mai ars parul. il recomand cu incredere. sa nu mai spun ca si parul meu se mentine mai drept pentru o perioada mai lunga de timp si straluceste:d costa 23, 45 de lei si are 250 ml fundahee hee

| Elviri4ka a răspuns:

Salut. Ma numesc Elvira. Eu spre exemplu nu folosesc nimic pentru a-mi ondula sau indrepta parul cu placa.