| Selena54 a întrebat:

Heey fetelor :*:*:*

Voi folositi ceva spray inainte sa va intindeti >parul?: Eu stiu ca trebuie folosit ca sa protejeze parul de caldura placii. dar nu stiu de care.

Voi de care folositi? Si cat costa? >:

Răspuns Câştigător
| AnA19MaRiA a răspuns:

Hey sa-ti protejezi parul de caldura placii si a uscatorului de par e foarte bine eu folosesc si este foarte bun.Am de la syonss si nu`i foarte scump in jur de 25 lei.big grintongue

8 răspunsuri:
| Jadis a răspuns:

Eu nu folosesc nimic

| Andreea_5313 a răspuns:

In soloanele de infrumusetare am inteles ca se vinde o solutie pentru protejarea parului impotriva arderii si am inteles ca nu e nici scumpa.
Depinde de solon.

| overdose90 a răspuns:

Am vazut ca a aparut la dove un sampon(ambalajul e un fel de rosu) cu protectie pentru caldura intensa. Ai putea sa il incerci, produsele lor sunt bune in general. Si nici nu e foarte scump. aaa si l-am vazut cadou la revista the one la pret special, daca te grabesti poate il mai gasesti happy.

| Romelya314 a răspuns:

Eu am folosit destul de multe, pentru.ca imi intind parul de foarte mult timp, dar cu toate acestea nu am gasit unul care sa mi-l protejeze a. i. sa nu mi se deterioreze! Asa ca folosesc un baslam de par (de la kallos cosmetics cu miere de albine). Il aplic dupa ce-mi usuc parul pe suvita care urmeaza sa fie intinsa. In cantitati mici! nu exagerez cu el, doar cat de cat!
cel putin la mine da rezultate. Se si intinde mai usor si nici nu am mai avut probleme cu par despicatbig grin

| nyna a răspuns:

Syoss heat protect. costa in jur de 20 lei

| pinkpinqdanaa a răspuns:

Paii...eu ma dau cu fizativ, cu spray Mosievie sau Ciusmem

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiam ca dc te uzi
cu ceva pe par il distrugi mai tare deci ce spray chiar crezi ca protejeaza

| Pink_3607 a răspuns:

Degeaba folosesti spray ca tot iti arde parul'... Si eu am folosit unu si degeaba happy. Poti sa intrebi la un salon si iti recomanda ceva pentru parul' tau :p