| IonutM4A1 a întrebat:

Sunt baiat si am parul tare(aspru).In fiecare dimineata ma trezesc cu parul dezordonat si chiar daca il pieptan tot dezordonat ramane sad! Ce as putea face ca sa il fac moale?

Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

Trebuie sa folosesti un sampon, pentru par uscat, dupa care sa-l dai cu balsam, tot pentru par uscat.Sa nu-l usuci cu feonul.

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Folosește un balsam de calitate, apoi aplică un gel de păr (natural, de aloe-vera),
Și nu uita să îți tunzi vârfurile, o dată pe lună, fiindcă tipul acesta de păr aspru, chiar rebel, se despică foarte des.
Poți încerca și...
http://i.imgur.com/fxQE7FX.jpg