| 1 Gr. CoCa-Ina a întrebat:

Nu stiti cum sa fac sa am parul mai moale(sa stea culcat). Sunt baiat si am parul forte aspru, de fiecare data cand ma trezesc dimineata am parul forte ciufulit chiar daca ii forte scurtcrying Nu stiu daca ati inteles ce vreau sa aflu da nu-i nimichappy

4 răspunsuri:
| AldanaBlue a răspuns:

Lasa-l asa. Femeie adora barbatii ciufuliti si somnorosi dimineata tongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ti-am mai raspuns si la intrebarea pusa mai devreme in legatura cu acest subiect; cam cat ai parul de scurt? Un link cu o fotografie cu cineva care are parul asemanator cu al tau, ca altfel nu-ti putem da sfaturi FOARTE bune, daca nu stim despre ce este vorba...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasă-l aşa, te face să pari mult mai masculin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosește un șampon foarte hidratant poate și un balsam, încearcă sa îl lași un pic mai lung parul poate asa se așează mai bine. Dacă ai firul de par gros degeaba te chinui orice ai face asa sta.