| Delia_Racu_1990 a întrebat:

știe cineva o metoda sigura de creșterea rapida a unghiilor si întărirea lor?

Răspuns Câştigător
| Aquatinies17 a răspuns:

Foloseste un ulei, cum e cel de ricin. Imi aduc aminte ca ii faceam masaj lu vara-mea si aveam unchiile destul de subtiri si fragile, dar dupa o saptamana au crescut destul demult si erau mai puternice. Poti incerca de asemenea si un lac de unchii. happy

2 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Pentru intarire folosesti un lac de unghii mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vitamine si minerale + Ginseng efervescente de la zdrovit si lacul de unghii farmec ultrarezistent 301. E un nude cu o tenta de roz, e cea mai rezistenta nuanta de la ei. Mi-a tinut si 2 saptamani si nu s-a ciobit la varfuri doar se vedea ca a crescut unghia. Iar vitamintele grabesc mult cresterea unghiilor, le fac tari, albe si nu se mai exfoliaza.