| anonim_4396 a întrebat:

Ce poti face pentru cresterea rapida a unghiilor?

4 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Depinde de fiecare. Si eu am folosit tratamente din astea, dar tot mi se mai rup cand sunt mari. Dar incearca cu ulei de ricin.
Dar decat sa le lasi sa creasca mari, mai bine la tai putin mai mici si le dai cu o oja alba sau un roz pal, asta daca esti la scoala.

| LoOvE a răspuns:

Cumparati si date cu ulei de ricin.il gasesti la farmacie, costa 4 lei, iti cresc ungiile cu 1 cm pe saptamana, asa a fost la mine dar a trebuit sa le tai din cauza ca a inceput scoala crying

| Revolt666 a răspuns:

Nu le mai taia

| angelwithoutwingstofly a răspuns:

Foloseste ulei de ricin...maseaza-te macar o data pe zi cu el