| Cristina2316 a întrebat:

Știe cineva vreun salon bun in Galati unde sa mă decolorez la par, cu produse de calitate. Mulțumesc

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Toate centrele de cofaura ar trebui sa aiba produse foarte bune.
Ca zilele astea, nu se mai dau produsele bune pe sub mana si nu se mai face ciubucareala din atata lucru.

| Cristina2316 explică (pentru Violleta2022):

Așa ar trebui, dar mai sunt unele saloane la mine in oraș unde nici corect sa te vopsească nu stiu, da’ pai sa aibă și produse de calitate

| Yurisa a răspuns:

Incarca Vogue