| Oanny a întrebat:

Tot cautand pe net, am dat de niste exercitii Insanity workout.Deja mi-am downloadat dvd-ul si calendarul si de maine vreau sa incep.Intrebare:Sunt bune exercitiile? As vrea raspuns de la persoanele care au incercat sau care cunosc pe cineva care a incercat.Ati dat jos din kilograme sau din centimetri? Si primele rezultate cand au inceput sa apara? Funda!happy

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NastyCatii a răspuns:

Salut! Eu m-am apucat de insanity de 2 saptamani si iti pot spune ca programu ii foarte bun. Am prieteni care or facut si dupa 1 luna aveau deja rezultate, eu zic ca merita sa incerci. Bafta! :*

| Oanny explică (pentru NastyCatii):

Si eu am 2 saptamani de cand fac si se vad deja ceva rezultatehappy

| NastyCatii a răspuns (pentru Oanny):

Acuma is in sapt 4 a 3a zi si pot spune ca la mine se vede pe abdomen, gambe si brate. si se vede bine, prietenele mele m-au vazut si m-au intrebat ca ce am facut de am asa abdomen? si mai am 5 saptamani..asa ca KEEP GOING!