| EvaSimons a întrebat:

Trebuie sa-mi cumpar niste tenisi si nu stiu ce marca sa aleg : Vans sau Converse? Unii spun ca Vans e mai smecher, altii sunt de parere ca (,) Converse e mai tare. Voi ce parere aveti? help pls

3 răspunsuri:
| Lary14Larissa a răspuns:

Mie sincer imi plac tenesii Converse-ca aspect,...dar am cativa colegi si prieteni care au Converse, dar nu sunt foarte multumiti de ei pentru ca trebuie sa ai mare grija ca se murdaresc repede... Tenesii Vans sunt mai confortabili si au talpa mai usoara decat Converse

| pwp a răspuns:

Mie sincer imi plac Conversii..sunt mai deosebiti, indeosebi cei lungi.Vansii nu-mi plac pentru ca sunt comuni si seamana cu tenisii normali, un necunoscator nereusind sa faca diferenta.

| marinaa9 a răspuns:

Eu una prefer vansurile si la aspect cat si la calitate.Am o pereche de vansuri ca m-a tinut 3 ani desi nu ma asteptam.Pe olliegangshop.ro gasesti modele mai smechere