| anonima1799 a întrebat:

De ce sa aleg Vans?
De ce sa aleg Converse?
Care sunt mai buni?
DE CE?

8 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Vans

| thegatekeeper a răspuns:

Ambele au produse de calitate, depinde doar de ce cauti. Converse au, in mare parte, tenisi, iar Vans, skate-shoes. Preturile sunt asemanatoare si incaltamintea e foarte rezistenta.

| GeorgyyyBuaa a răspuns:

Vans. pentru ca arata mai bine la converse. doar de la all star restul sunt pfff si de la all star sunt scumpe ma rog. dar la vans poti lua de ori unde. :*

| Bunoiu_Roberta-Maria_1998 a răspuns:

Converse. :3

| PewDiePieWWE12334 a răspuns:

Amandoi se potrivesc cu orice dart eu zic ca vans e mai la moda. gen stilul skater. si sunt si geniali. dar inca se potrivesc ambele firme perfect

| Ailee12 a răspuns:

Converse

| Ailee12 a răspuns (pentru Ailee12):

Converse deoarece toate lumea le doreste si sunt bune ..si Vans nu am auzit de aceasta marca.laughing