| crina_1119 a întrebat:

:* Unde pot gasi niste modele de unghii simple, pe care le pot face acasa... cu tot cu pasii pe care trebuie sa ii urmez pentru dobandirea manichiurii dorite? Ma puteti ajuta va rog? Multumesc. Pentru cele mai frumoase modele dau fundita. happy

5 răspunsuri:
| IoanaMontana a răspuns:

Uite aici! http://www.youtube.com/watch?v=bHBGYuM-vYk&feature=plcp
nu-i chiar simplu dar sper ca merge!

| crina_1119 explică (pentru yasmy00):

Faza cu ziarul o am in acest moment pe unghii ...deci as dori alt model.dar oricum mersi happy.