| xoxodarky a întrebat:

Stie cineva niste modele de unghii cat mai simple (care sa le pot face acasa) da` sa fie si frumoase? nu prea mai am idei iar din ce am gasit pana acum sunt tot cu unghii false sau ft complicate >,< multumesc de ajutor :*

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Eu imi dau fondul cu o culoare mai deschisha(un roz palid, sau un galben, un prtocaliu )si apoi fac modele, mie personal cele gen labuta de psica imi ies cel mai binewinking. Dar tu poti incerca ceva gen fulger sau pur si simplu sa le faci 2 culori :una pe o diagonala, una pe cealalta(dar dif sa nu fie prea mare).batting eyelashes Sper sa-ti iasa frumoshh:X:X

1 răspuns:
| Lavinia_7630 a răspuns:

Ti-ai putea face 4 unghii de o culoare si una de alta, dar ai grija ca cele doua culori sa se potriveasca si sa nu fie prea stridente.