| anonim_4396 a întrebat:

Buna,TPU! Urmeaza sa intru la liceu, si mi -e teama ca nu imi voi face prieteni din cauza infatisarii.Mi s -a spus ca sunt frumoasa, dar de catre familie si amici si eu cred ca erau subiectivi.Eu nu ma consider frumoasa, dar mi -ar placea sa aud si o parere de la oameni care nu ma cunosc.So,intrebarea mea este:sunt atat de urata sau am un aspect fizic cat de cat ok sau sunt frumoasa? Multumesc anticipat. https://m.facebook.com/? _rdr#!/photo.php?fbid=555316817840614&id=100000869015467 &set=a.555316651173964.1073741826.100000869015467¬if_ t=like&ref=m_notif&__user=100000869015467 (eu sunt fata din stanga, cea cu paul prins in coc, si cu
bucle in fata)

Răspuns Câştigător
| ammy12 a răspuns:

LA liceu nu trebuie sa iesi in evidenta prin frumusete ci prin comportament si cum te prezinti tu fata de noii colegi. Te poti imprieteni foarte usor cu ei daca esti o fire sociabila. Din poza pe care o ai pe TPU mi se pari draguta si cred ca ne-am putea intelege daca ne-am vedea. Nu trebuie sa astepti de la oameni sa iti spuna daca esti sau nu frumoasa, tu trebuie sa simti asta. Si daca tu te consideri frumoasa si sufletul tau se considera frumos si curat. Asa ca succes la liceu si sa-ti faci multi prieteni profita de momentele astea sunt cele mai frumoase