| anonima1993 a întrebat:

Buna TPU:* va rog ajutati-ma! am o problema maricica.Acum ceva timp...cativa ani eram mica si prostuta am gasit bigul tatalui in baie si desigur l-m folosit, dar unde? pe burtacrying si acum a inceput sa-mi creasca par pe burta numai stiu ce sa fac va rog ajutati-ma daca stiti vreo metoda dar sa fie naturista pe baza de pastile sau credemceva in afara de laser epilat..sau ceva sa scap cat mai repede de elsad

8 răspunsuri:
| uuSexi a răspuns:

Eu zic ca cea mai buna optiune e sa te epilezi cu ceara, in timp se va rari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BIG?

| trixiiie a răspuns:

Păi... nu mai poți face nimic acum. Folosește creme de epilat, dar măresc pilozitatea în timp, sau mai bine epilatorul, cu toate că e mai dureros. Dar în timp, păru se rărește.
Îmi pare rău pentru asta sad Noroc.

| Uza a răspuns:

Pastile nu ai ce sa iei. Incearca cu incredere epilatorul, doare dar asta e, cu timpul parul se rareste si se subtiaza considerabil.

| Serree a răspuns:

Dati cu creme depilatoare (este una buna de la Farmec) sau poti sa folosesti bicul din nou.

| anonima1993 explică (pentru Serree):

Pai da, dar, eu vreau sa se rareasca sau chiar sa disparata nu sa se indeseasca si cu bigul sau crema se indeseste.crying

| AdyAdrian2000 a răspuns:

Wow...epilare definitiva doar cu laser... ceva naturist nu ai avea ce face dar ma gandesc ca nu ti a crescut asa mult ca la barbati asa ca incearca cu ceara big grin

| andreaakisskisskiss a răspuns:

Cred ca acest sait te va ajuta,, pe o prietena de a mea a ajutat-o extrem de tare a avut si ea o problema asemanatoare http://www.divahair.ro/......l_inghinal