| anonim_4396 a întrebat:

Va rog dati-mi si mie un sfat in care sa-mi spuneti cum sa ma imbrac de Paste si cum sa-mi fac parul.Nu vreau raspunsuri de genu "pantofi","camasa","rochite","fa-ti par cret","lasa-l desprins"etc.M-am gandit la ceva mai tare nu vreau sa ma imbrac ca o "fetita cu pantofiori si camasa roza". Solutia mea ar fi:
-converse roz
-fusta gogosar
-colanti(daca e frig)
-tricou, maieu asta e problema nu stiu cu sa sa asortez
Parul facut:
-intins cu placa prins in doua codite(am par lung)si bretonul dat intr-o parte lasand-ul liber

Ar merge?

Nu-mi plac rochitele si pantofi!

Pss:fustita este cu negru grii si alb.

Va rog ajutati-ma! Pt. cea mai bun raspuns dau funda+vot!
PLSS

6 răspunsuri:
| FashionDiva a răspuns:

Hey, uite incearca una din tinutele de aici http://fashion.mozku.com/2011/04/cu-ce-ma-imbrac-de-paste/

| MyYLife a răspuns:

Pss:Nu raman in maieu sau tricou, imi iau haina de piele albastra spre negru cu multe buzunare

| Heidii a răspuns:

Hei! Nu stiu despre ce fusta gogosar e vorba, dar ma gandesc ca din moment ce ai ales conversi e ceva mai sport.
Da, ar merge. Ar merge mai bine un maieu la tinuta asta, dar cum nu stii cum e vremea nu prea stiu ce sa-ti recomandthinking Probabil ca iti iei si jacheta ceva asa ca ai putea sa mergi in maieu. Maieu ar fi bine sa fie simplu sau cu un imprimeu funny. Din cate se observa esti o fata mai funky asa. Ar merge si niste bratari de culoarea conversilor si un lant lung. Paste fericit!:*

| RawrLexa a răspuns:

Deci mie mi-ar place asa :d:
-fustita cu alb, negru si gri.
-tenisii roz
-Un tricou roz sau mov:d
Si cu un bolero deasupra negru[optional daca ai]

| Iubitha a răspuns:

Eu zic sa iei un tricou, e mai bine decat un maieu /parerea mea iar cu parul zic ca mai bine l-ai lasa desprins in codite nu prea merge la imbracamintea ta, daca zici ca nu vrei sa pari o fetita lasa-l desprins! bft