| bibi_3115 a întrebat:

va rog frrumos sa-mi dati si mie niste idei de tinute fashion de primavara, poze daca se poate, haine care sunt la moda. fundita. multumesc!

Răspuns Câştigător
| Iulika96 a răspuns:

Stiu ca anul trecut se purtau pantalonii scurti de blugi (sau chiar si trei-sferturi) iar anul asta in materie de tricouri stiu ca se mentin inca tricourile cu desene mari in fata sau maieurile (la fel cu desene ). La incaltaminte poti fi sigura ca inca se poarta balerinii dar mai nou si sandalele cu toc ortopedic (platformele) sau tenesii.http://www.google.ro/......tp?/imgres http://www.unica.ro/......-6947.html de asemenea se mai poarta si rochiile sau fustele vaporoase cu "volanase". Sper ca te-am ajutat, dar mai intra si tu pe site-uri cu haine vezi ce mai e pe acolo si iti dai seama ce se poarta! Bafta!

1 răspuns:
| AndrogynBeauty a răspuns:

Hihihi, intră la mine pe blog şi vezi ce port eu happy Şi dacă nu eşti mulţumită vezi că la lista de linkuri ai foarte multe situri cu şi despre modă. Succes!