| oanaoana21 a întrebat:

Hey! Vreau si eu niste site'uri cu tinute fashion pentru un look casual! Sau dati`mi niste simple idei cum sa fiu casual cu niste haine simple nu foarte sofisticate! Chiar nu mai am nicio idee.. Mereu spun ca nu am cu ce ma imbraca!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Uite aici un site cu tinute pentu fiacre ocazie, tot ce trebuie sa faci este sa setezi tu evenimentul la care vrei sa mergi si iti apar foarte multe tinute:
http://fashionfinder.asos.com/womens-outfits/most-popular?td=7

| alexandra5251 a răspuns:

Buna,eu iti sugerez sa cauti pe weheartit.Gasesti multe poze interesante cu ceea ce te intereseaza! Sper ca te-am ajutat.Pa pa!

| Burberry a răspuns:

Www.beautytips.ro este cel mai actualizat site in materie de beauty si fashion