| Deduu9 a întrebat:

Va roog am mareee nevoie de voi. Eu am urechile cam departate de cap si acum ca a inceput scoala trebuie sa ma prind la par deoarece nu ne lasa cu parul desprins. Asa. Vreau niste coafuri care sa imi acopere macar jumatate sau un sfert din urechi, mentionez ca am parul mediu putin maii lung de umeri, si sunt tunsa in scari si nu pot sa fac tot felul de coafuri. Daca nu, imi puteti spune ce sa fac sa imi stee lipite de cap toata ziua? Am mai vazut ca imi pot pune o banderoala groasa stransa, dar nu suport. Altceva? Nu vreau sa m-a tuns mai scurt deoarece vreau sa imi creasca parul sa pot face diverse coafuri, si nici la extensii nu vreau sa apelez. Va rog din suflet :*

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Poti incerca sa porti bentite tip banda (nu stiu exact daca m-am exprimat cum trebuie), iti poti lasa parul liber sau iti poti face cocuri sau cozi lejere, acoperindu-ti urechile cu parul.

| MisFit20 a răspuns:

Poti face doua codite care sa acopere urechile, si chiar se poarta si vei avea un aer de fetita inocenta.

| Deduu9 explică:

Sa ma tund *. Scuzati greselile happy