| cryss_6160 a întrebat:

Voi ati comandat vreodata aparate elecronice(placi de par, droturi sau altele pentru par) de pe net prin curier rapid? Daca da de pe ce site? Vreau site-uri serioase nu de pe care le comanzi si iti vin peste 8 ani sau nu mai iti vin deloc! Dau la schimb funda +voturi:p

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Nu am comandat electrocasnice dar am comandat jocuri de pe okazii.ro! E un site bun, cu utilizatori in general seriosi! In plus poti vedea ratingul si comentariile fiecarui utilizator!
deci recomandarea mea pentru tine e www. okazii.ro!

1 răspuns:
| Robert a răspuns:

Emag-ul sunt foarte buni.http://www.emag.ro/
Mergi la Ingrijire persoanla.