| claudia5fabules a întrebat:

Este sigur ca comanzi mobila online? Vreau sa schimb patutul copilului. A comandat cineva asa ceva online?

Răspuns Câştigător
| casandra12345 a răspuns:

Eu am comandat online salteaua si nu mi-am luat teapa. Iti recomand site-ul http://www.saltele-ortopedice.net/ Poti comanda chiar si telefonic, au saltele de toate marimile. In general paturile vin fara saltele.

4 răspunsuri:
| BlueViP a răspuns:

Depinde de site.

| VyrusEleven a răspuns:

Ai grija de pe ce site-uri comanzi si de preferat ar fi sa platesti la ramburs(cand primesti produsul acasa) si nu cu cardul direct online, pentru a evita orice neplacre. Sper ca raspunsul meu sa te ajute. Bafta

| claudia5fabules explică (pentru VyrusEleven):

Am vrut sa iti votez raspusul ca fiind folositor, dar fiind user junior, n-am putut

| Stefan_Stefanel_1997 a răspuns:

Mai bine te duci tu la magazin si cumperi patutul..sa vezi tu cu ochii tai..eu in general nu am incredere in site-urile de comenzi online..Parerea mea!