| iiGeorgii a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o pereche de converse all star. Ce site.uri recomandati? Ce parere aveti despre? Funda cel mai complet raspuns.

Răspuns Câştigător
| LittleHobbitLover a răspuns:

Originals.ro m-a prostit rău de tot...Îmi pare rău că îți tai avântul, dar pâna si prietenii mei au comandat de acolo și s-au convins că sunt numai minciuni. Este păcat că nu poți să ajungi în Iași, eu de acolo sunt. La Intersportul de la Palas de aici sunt Converse foarte buni și sunt și reduceri.

6 răspunsuri:
| LittleHobbitLover a răspuns:

Nu înțeleg de ce vrei online. Te asigur eu, toate de pe internet sunt făcături. M-am convins pe pielea mea. Originals.ro sunt cea mai mare minciună dintre toate. Eu îmi iau papuci de la Intersport. Am o pereche de Converse care m-a ținut aproape 3 ani (încă mai merg cu ei, și sunt foarte buni). Prețuri convenabile, si papuci buni! Ultima dată mi-am luat o pereche de papuci de la Adidas. Foarte buni!

| iiGeorgii explică (pentru LittleHobbitLover):

Pai..Eu sunt din Suceava si aici nu gasesti mare lucru. Singura optiune e sa ii cumpar online. Chiar doream sa ii achizitionez de pe Originals.ro...

| iiGeorgii explică (pentru LittleHobbitLover):

Am reusit sa merg in Palas. Ai avut dreptate. Diferite modele, culori, pentru toate preferintele si calitate.

| LittleHobbitLover a răspuns (pentru iiGeorgii):

Originals.ro m-a prostit rău de tot...Îmi pare rău că îți tai avântul, dar pâna si prietenii mei au comandat de acolo și s-au convins că sunt numai minciuni. Este păcat că nu poți să ajungi în Iași, eu de acolo sunt. La Intersportul de la Palas de aici sunt Converse foarte buni și sunt și reduceri.

| adRiaNOO a răspuns:

Da cred ca sunt frumosi.Gasesti ce culoaresi ce model vrei pe okazii.ro.:) sau daca nu vrei de pe okazii intra pe http://www.shopmania.ro/q-converse-all-star dar sunt mai scumpii:)

| iiGeorgii explică (pentru adRiaNOO):

Cei de pe okazii.ro nu cred ca sunt originali... De ce ar fi o diferenta insemnata de pret intre cele doua site.uri?

| teapz a răspuns:

Eu cred ca mai bine ii probezi in magazin. Iti recomand magazinul Office sunt preturi de la 250 lei