| CausingCatastrophy a întrebat:

vreau sa imi vopsesc tot parul cu violet de gentiana, nu suvite.Cum procedez? Diluez cateva picaturi in apa,sau cum? Si inca ceva,ce nuanta o sa iasa pe un saten deschis spre blond,multumesc frumos, funda.

2 răspunsuri:
| Beautyroom a răspuns:

Cateva picaturi in apa cu care se clateste parul. Cred ca va avea o tenta rozalie. Mare atentie apoi cu hainele.

| Madap a răspuns:

Salut.
Si eu am parul saten deschis si vreau sa il vopsesc cu violet de gentiana dar nu m-am hotarat daca vreau doar suvite sau vreau sa il vopsesc tot. Voiam sa te intreb cum ti-a iesit tie si ce parere ai?