| Denisaoptimista a întrebat:

Buna TPU vreau sa ma tund dar nu stiu cum in scari,in v sau scurt nu stiu, eu acum am parul cam pana la coate. Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Daca ai parul asa lung iti recomand sa te tunzi drept.
De ce?

V-ul nu se mai poarta si sincer nu i-as recomanda nimanui deoarece nu poti sa faci nimic cu el.

Daca ti-l tunzi in scari nu este bine pentru ca nu il poti prinde cum si unde vrei.

Dar daca il tunzi varfurile drept iti va sta bine si vei putea face orice cu el, il poti prinde unde vrei si arata si frumos lasat pe spate, mereu aceasta tunsoare da un plus de rafinament si este casual.

Sper sa fi multumita indiferent de alegere!

2 răspunsuri:
| dellyt a răspuns:

La 0 laughing nu tunde-te in V

| XfashionX a răspuns:

M-am tuns si eu in v odata,imi statea oribil, acum sunt in scari tunsa, scurt sa nu te tunzi, Tunde te in scari, iti va sta superwinking