| cristina93 a întrebat:

Vreau sa ma tund, am parul pana la bata de la sutien, si e tuns in scari, acum nu il mai vreau in scari, vreau sa il am tot drept de aseiasi lungime, m-am gandit sa ma tund bob ca sa scap de parul inscarit, isca nu stiu sigur, adica imi place sa am parul mai lung, si sa il tund dintr-o data scurt...si totusi daca il las asa mi se pare ca nu mai are nici o forma. Voi ce spuneti sa fac? Sa ma tund sau nu?

P. S. am si breton drept

4 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Faci ce vrei, daca tu te vezi bine in bob...

Avantaje : Nu o sa iti ia mult timp sa il ingrijesti, daca te tunzi,,, pentru ca va fi mai scurt.

Dezavantaje : Nu o sa te poti juca asa mult cu parul, adica, o sa ai in fiecare zi aceeasi coafura! Daca e scurt nu iti poti face o freza trasnet, doar sa adaugi cateva bentite sau clame... dar nu vor avea un mare efect!

Daca il ai lung iti poti face diferite freze,. etc. E parul tau deci e alegerea ta!

| cristina93 explică:

M-ati facut sa ma razgandeschee hee nu ma mai tund laughing multumesc pentru ca m-ati trezit la realitate xD daca stau bine sa ma gandesc...chiar as regreta daca m-as fi tuns xD

| multimoak a răspuns:

Eu in locul tau as regreta daca m-as tunde.

| KidutzuLuvv a răspuns:

Pai faci ce vrei... daca vrei cu adevarat sa il tunzi bob tunde-l
parerea meah e sa nu-l tunzi,,, dar faci ce vrei:-)