| anonim_4396 a întrebat:

Am parul destul de cret si lung.[cam pana la coate.] Vreau sa ma tund si nu stiu cum mi-ar sta bine, in "V", in scari, sau tuns putin mai jos de umeri si fara nicio forma..Mai dati-mi idei...puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| xyxy97 a răspuns:

Eu in locul tau nu m-as tunde, e pacat daca este asa lung :O3

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa te lasi asa findca esti frumoasa doar tunde-te un picutz mai scurt daca vrei.

| Ella3133 a răspuns:

Daca il ai fara forma te duci pur si simplu si ii spui frizeritei sa ti`l taie in v sin scari sau ambele laughing)
ca am facut si eu greseala de a ma tunde relativ scurt
aveam parul mai lung decat al tau si acum imi pare rau(il am tuns putin mai mult de la umeri)

| Sashavalentine a răspuns:

In scari pentru ca in V merge sa te tunzi doar daca ai parul linstongue

| SmileyyXD a răspuns:

Si..cum sa ii spun sa imi faca daca vreau atunci cand imi prind parul sa ramana suvite in fata? Cum are fata de aici : http://www.tvfanatic.com/gallery/aria-on-season-3/

| Shìzuko a răspuns:

Http://www.garbo.ro/......-cret.html

Asta e un site cu 15 feluri de par cret!
Daca vreo imagine de acolo iti place o poti pune in practica

Sper ca te-am ajutat.
Dar dupa mine scurt si cu niste agrafe.