| printessita a întrebat:

vreau acum de pasti sa ma vopsesc la par sunt bruneta am tenul mai inchis ce culoare ar trebui sa ma vopsesc credeti ca mi-ar sta bine cu saten auriu? dar cu ciocolatiu? culoarea mea acum e saten inchis nu vreau nici roscat sau blond! dati-mi un raspuns va rog

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
În niciun caz blondă sau roşcată. Ai motive să nu vrei!
Ţi-ar sta bine şatenă sau brunetă dacă ai tenul mai închis.

Baftă!

| anonimathebest a răspuns:

Ciocolatiu.Nu stiu sigur, pune si u o poza si sterge-o repede.

| raluca_5052 a răspuns:

Este mai bine sa nu te vopsesti deoarece cu timpul parul o sa-ti cada si este pacat de parul tau asa a facut o verisoara de-a mea sa vopsit de craciun si de revelion si dupa vreo saptamana a inceput sa-i cada parul crede-ma nu este bine sa ti-l vopsesti.