| Linda18 a întrebat:

Vreau sa-mi comand de la Yves Rocher un Şampon strălucire cu extract activ de chinină roşie. as vrea sa va intreb ce parere aveti despre sampon si daca aceasta deschide culoarea parului pentru ca la descriere scria : pentru. un par saten mai luminos

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica ii da stralucire, eu am varianta pentru par blond si il face stralucitor.
L-am avut si pe cel pentru saten si l-a folosit mama care e vopsita bruneta si a prins radiatii mov ( de unde naibi nu stiu laughing ) si fratele meu care e saten si nu i-a facut nimic.

Nu cred ca e musai sa ai parul natural ca sa vezi efectele, dar deh. poti sa-l incerci efecte negative nu are. happy Amandoua curata bland parul.

| LarisutzzaByby a răspuns:

Prin,,mai luminos,,. Vrea sa spună că iti dă un aer de păr proaspăt vopsit pe o lungă perioadă de timp.Dar desigur trebuie să reusești să îl întreți. Fundă? happy