| deeaxoxo a întrebat:

Exista cumva un sampon care iti deschide culoarea parului? Am par saten si as vrea sa i mai deschid putin culoarea.

Răspuns Câştigător
| MomaieLoveGogaie a răspuns:

Buna!
Nu cred sa exsista vreun sampon care sa lase rezultate vizibile. Dar, daca folosesti pe timp indelungat Wash&Go cu musetel exsista posibilitatea ca parul sa se deschida cu un ton-doua.

Desi, cea mai buna modalitate e clatirea cu ceai de tei.In 3-4 saptamani o sa se vada rezultatul.

Sper ca te-am ajutat. O zi buna:*

4 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Au la saloane. Eu am intrebat si au insa e cam scumpicel, in jur de un milion vreo 400 ml. happy

| Justina10ify a răspuns:

Da. Exista sampoane speciale care mofica culoarea parului la supermarket.big grin

| dianaaa3 a răspuns:

Incearca cu apa oxigenata.

| Izzaabellaa a răspuns:

Nu este un sampon dar este o solutie numiat decolorant si iti deschide parul dra sa nu te dai cu mult l-au folosit prietene mele si nu e ft scum