| Diana_3268 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un tatuaj cu henna pentru vara. Este indicat? Am auzit ca raman semne. ce model ar fi dragut? Bine in acelasi timp si finut happy Dau fundita pentru cel care-mi place cel mai mult.

Răspuns Câştigător
| HellGuard a răspuns:

Nu raman semne de la tatuajele de 3 luni, am avut de 2 ori in acelasi loc si tot nu mi-a ramas semn deci uite ce iti recomand eu: http://www.pozeleonline.ro/o_anunturi/4266.jpg

2 răspunsuri:
| pretzel a răspuns:

Nu ramane nici un semn. in fiecare vara imi fac pe mana cand ma duc la mare si nu mi a ramas nici un semn sau ceva si al meu a ramas 3 saptamani. dupa ce mi l am facut am astaptat 1 h si 30 min si pe urma am dat cu niste apa. Anonimgir nu are dreptate poate ea nu a asteptat atat cat trebuie dupa.:*

| gabylovee13 a răspuns:

Nu iti fa se duc undeva mi-am facut si eu si s-a dus vreo 3 zile sau mai vazut urme