| meriiAmber a întrebat:

M-am gandit sa-mi fac un 'tatuaj'/model din acela cu henna pe mana.Si vreau sa stiu de unde pot cumpara Henna si cam cat costa thinking Stie cineva? Dau funda happy Thaank

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| meriiAmber explică:

Se gaseste. Doar ca nu stiu pe unde(supermaket,plafar, farmacie, etcstraight face)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am vrut sa imi fac dar mi-a zis Razvan ca raman cicatrici dupa ce se duce si dupa ce am vazut si poze cu cicatricile mi s-a rupt filmul de tot :))!
Ia uite ce frumusete, cica poate sa ramana si pe viata :> : http://www.sroscas.ro/......cu-henna/.

http://adina.cheriches.ro/......ricol.html

| meriiAmber explică (pentru anonim_4396):

Nu prea cred chatterbox

| anonim_4396 a răspuns (pentru meriiAmber):

Din moment ce sunt si poze nu vad de ce nu. Dar e corpul tau, faci ce vrei. Nu mie o sa imi arate pielea asa dupa, deci eu doar ti-am spus happy.

| GeorgiVerma a răspuns:

Www.incredibleindianart.ro / 10 lei conul cu paste henna.

| Voinea_Elena_1980 a răspuns:

Nu acele retete hahaha,,, retete preparare henna

| irenneMarrie a răspuns:

Eu am avut tatuaj cu henna facut de o fata din India..nasol e ca miroase foarte foarte urat iar mirosul persista 2-3 zile...nu raman semne si se vede foarte frumos si iti ramane cam 2 saptamani.

| utzusilviudaniel a răspuns:

Si eu vreau acelasi lucru si nu am gasit decat pe un site din strainatate si este foarte scump cu tot cu taxa de transport!

| vhunnmkihnnnuhjikbianca a răspuns:

Da, se poate gasi la farmacie sau plafar.

| Ungur_Alexandra_1996 a răspuns:

Nu stiu daca gasesti in Romania. dar ar trebui. Nu patesti absolut nimichappy si eu am avut tatuaj cu hena(l-am facut in Grecia) si singura diferenta era ca m-am bronzat cu el si ramasem mai alba in locul tatuajului. N-am patit nimic, nici eu nici alti prieteni care si-au facut.