| MadalinaCumpanici a întrebat:

Vreau sa va intreb cum sa imi prind parul cand am sport pentru ca m-am saturat sa mi-l prind coc! Funda celui mai creativ raspuns!

Răspuns Câştigător
| dreamgirl16 a răspuns:

Coditse impletite, sau prins cu o clama susthinking Strans in coada de cal mai sus putin, sau daca il ai mai lung dupa coada de cal il mai strangi o data cu alt elastic la mijloc:*

5 răspunsuri:
| zuzukaeu a răspuns:

Sau ai putea doua codite ar fi foarte frumos.sau o codita impletita, alta varianta nu vad la sport.

| Andreeeeee a răspuns:

Coada de cal.ai sport doar, nu o parada de moda

| BoBoKeL a răspuns:

Eu mi-l las pe spatelaughing si ma simt ff binebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coada de cal cel mai simplu si mai rapid, nu ti trebuie coafuri sofisticate pentru a face sport

| Byanck a răspuns:

Coada de cal e buna dar si 2 codite.