| Kiyy a întrebat:

Vreau sa va spun ca mi'au aparut niste semne pe burta, rosii. Eu sunt si mai grasa... adica nu foarte dar totusi nu sunt slaba...
Cum sa scap de ele? Mi'au aparut si pe la picioare acolo in spate la genunchi thinking

3 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

De la transpiratie. Poarta numai haine de bumbac, fa dusuri dese si mai mult nu prea ai ce face. decat sa te rogi sa se racoreasca. Nu e vina ta. e vina caldurii.

| Lynna a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa mergi la un dermatolog. Este posibil sa fie ori o iritatie, ori o alergie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu erai grasa aveam eu o solutie buna, dar nu iese decat daca arati bune. sau daca te pricepi f bine.