| deea_1980 a întrebat:

Mi'au aparut un fel de cosuri rosii[2] pe obraz, e prima data cand imi apar asa, ce sunt si cu ce scap de ele?

2 răspunsuri:
| usernamemada a răspuns:

Si eu le'am avut si mi-am dat seama ca de fapt au fost o alergie la fondul de ten pe care il foloseam. Incearca sa te gandesti cu ce produse noi te'ai dat in ultima vreme; daca nu curata'ti ustensilele si ai grija de ten cu o lotiune tonica si nu incerca sa-ti storci acele cosuri sa nu'ti ramana semn.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ceva normal...la un anumit timp o sa dispara sau in cel mai rau caz ai o alergie sau varsat de vant