| iki34 a întrebat:

Buna TPU; x chiar vreau sa stiu mai mult despre sezonul 4 al seriei insulei dramei totale. daca vor fi aceleasi personaje. din cate am inteles vor fi alti 12 noi concurenti si se vor intoarce altii vechi, iar duncan nu va mai fi?
vreau sa stiu exact.se cheama total drama reloaded/radioactive nu stiu exact.
FUNDAAAAA:*:Xlove strucklove struck:love struck:*

4 răspunsuri:
| Kitty3D a răspuns:

Aceeasi intrebare o am si eu. Dar din cate am auzit eu chiar vor fi alti 12 concurenti. [ http://totaldramaisland.wikia.com/wiki/Total_Drama_Revenge_of_the_Island ] poti sa afli mai multe de aici :D.
Dar cred ca ar fi o mare greseala daca iar inlocui pe toti cei din TDI-TDA-TDWT. Cine va fi in locul lui Hether? [ este preferata mea :D ] dar in locul lui Alejandro? Cum ramane cu delicventul de Duncan? :( chiar mi-am parea foarte rau. Funda? :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate am citit eu vor fi concurenti noi si posibil unii vechi(insa nu este sigur) care vor fi impartiti in 2 echipe: Radioactive Rats si Mutant Maggots. Deocamdata nu se stiu multe despre show insa este confirmat numai numele concurentilor noi. Mai asteapta putin si vom afla mai multe happy

| KiryuZero a răspuns:

Da urati sunt cu sinceritate

| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Sezonul se va numi Total Drama: Revenge of the Island