| cocacola_7093 a întrebat:

Buna TPU:X cum imi dau seama daca o coafura imi vine bine...inainte sa ma tund? app am auzit ca exista un program sau un site de pe care sa descarc programul pentru asta... daca il stiti mi. l puteti spune si mie? fundita+votbatting eyelashes

3 răspunsuri:
| Anaeli a răspuns:

Http://divahair.ro/coaforvirtual
Iti faci cont, incarci o poza care sa iti incadreze foarte bine fata, si incerci diverse tunsori si culori. Apoi alegi pe cea care crezi ca ti se potriveste cel mai bine.
http://taaz.com este mai performant; te poti machia, iti poti schimba culoarea ochilor, etc.

| Cornelia19 a răspuns:

Pai poti incerca taaz.com, iti alegi orice coafura vrei, poti sa te machiezi ca vedetele, poti sa incerci orice look al lor. Sper ca te-am ajutat!