| Dydy112 a întrebat:

love struck Eu am parul foarte des si as vrea sa numai fie chiar asa, si as vrea sa mai scap din volum, as vrea sa stea mai aranjat sa nu mai fie asa des si bogat. Ce imi recomanati pentru a scapa de volumul bogat al parului meu? Fundaa

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Aşa îl aveam şi eu înainte şi, de când m-am filat, am scăpat de problema asta.
Baftă!

7 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Mersi pentru apreciere, Dydy! happy

| Dia a răspuns:

Da-mi si mie putin! Eu ma chinui sa il fac des si sa ii dau volum!, Dar daca nu iti place cum ti-e parul, du-te la un coafor si spune-i problema, probabil o sa ti-l filezehappy

| MerisorulDulce a răspuns:

Cea mai buna metoda e filarea. Si eu am parul foarte[!] des. Si mi l-am filat ca m-am tuns scurt. Ca sa nu-mi stea super-umflat. Si acum arata normalhappy

| IancuSilviu a răspuns:

O vizita la coafor sa iti faca o filare. happy

Mult succes Fundabatting eyelashes

| SophieHoran a răspuns:

Am aceeasi problema ca tine...ms de intrebare m-a ajutat si pe mine:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filat sau filat cu calota pana la umeri si dupa parul tau.

| danina a răspuns:

Pai sa te filezi big grin