| Andra_2123 a întrebat:

Deci, am parul ondulat putin (nu cret). Dupa baie are prea mult volum si il fac cu placa. Cum pot sa scap de volumul ala? Sa stea normal.

8 răspunsuri:
| carliontzi a răspuns:

Fileaza-lwinking

| ioana_7606 a răspuns:

Buna nu'ti mai usca parul cu capul in jos, asta ii da volum, cand il usuci tinel usor cu mana.

| meLyssa_9110 a răspuns:

Incearca sa nu-l intinzi cu placa imediat ce il speli,spala-te seara pe cap si nu te usca cu fheonul, lasa-l sa se usuce natural, de preferat sa ti-l faci cu placa a 2-a zi, cand te trezesti. sa se usuce bine.nu-l indrepta cand este ud, se arde mai repede. incearca asa

| barbiedoll_2931 a răspuns:

Nu te mai usk cu feonu... sh dupa ce iesi din baie tine prosopul in kp pana se mai usuk un pic ...crede'ma ca functzioneaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste mult balsam pentru par.sunt destule prin magazine de
la Nivea, Schauma, Pantene...

| ADYTZA_2094 a răspuns:

Incearca sa schimbi samponu

| Fan1D a răspuns:

Esti suparata ca ai prea mult volum? eu chiar nu am deloc si am parul drept din nastere si nu trebuie sa ma fac cu placa.Eu zic sa fii mandra ca ai volum!

| Alicia_1193 a răspuns:

Astepta vreo 4 zile si trece. Apropo, nu mai il da cu placa. Nu ti-l ciufuli cu mainile ca face volum