| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scapa de volumul parului? La varfuri il am cret, imi place mult dar are un volum extraordinar si nu il pot lasa desprins! Nu am o problema ca e cret... vreau sa scap de volum!

Răspuns Câştigător
| Jiiasy24 a răspuns:

Heeii! Problema asta am avut-o si eu. Ma innebunea! Acum o saptamana am zis ca ma tund in scari, ca sa mai scap de volumul asta nesuferit... Frizerita aia mi l-a filat putin si mi la tuns putin in scari. Iti recomand! E super. Parul sta mult mai frumos asa.

| Alllllexandra a răspuns (pentru Jiiasy24):

Si cum ti l-a tuns in scari, ti'a facut parul sa pare mai umflat sus si mai subtire jos? Si eu vreau sa ma tund asa dar nu stiu cum ar iesithinking

7 răspunsuri:
| 01rukia01 a răspuns:

Motherfucking am exact aceiasi problema....tre sa ma dau cu placa aproape in fiecare zi
du-te la coafor sa ti-l fileze si sa ti-l tunda oleaca asa mai scapi

| delia5609 a răspuns (pentru 01rukia01):

Mi l-a filat si degeaba...cand dau cu peria parca sunt unul din africa cu parul asa valvoi!

| Alllllexandra a răspuns (pentru delia5609):

laughing Tu nu stii ca parul cret nu se piaptana? Si eu il aveam la fel ca tine, nu mai stiam ce sa fac cu el:@ Dar acum, cand am incetat sa mai dau cu peria prin el,e perfect normal. Daca vrei,iti zic ce fel de sampon,balsam folosesc: sampon Garnier ultra doux,balsam de la avon(ti'l recomand, e pentru fire rebele,par cret) este varianta beautiful behaved,iar dupa ce se usuca putin, folosesc Macadamia Nourishing Leave-in Cream. Daca te dai cu astea, n'o sa arate urat ca nu-l piepteni, eventual, dupa spalare poti da cu degetele prin el.

| 01rukia01 a răspuns (pentru delia5609):

Eu il tin desprins si asa....am o freza de rockeritza de zici ca am facut-o cu 5 petarde

| Cualpco a răspuns:

Iti sugerez sa intrebi un cosmetician daca vrei sa sti.Nu te pune sa cumperi cine stie ce prostii fara sa te informezi. Funda pls!

| Creatza1509 a răspuns:

Buna! Si eu am la fel ca tine parul laughing...dar el nu are asa mult volum si cand aveam prea mare volumul imi indreptam parul cu placa...