| AandreaA a întrebat:

love strucklove struck

Vreau sa fac un blog pe teme gen moda, fashion etc. si nu`i gasesc nume.

Va rog sa ma ajutatibatting eyelashes

Mersii mult! love strucklove struck >big grin

12 răspunsuri:
| EllaEllii a răspuns:

Imi timiti un mesaj cu siteul blogului tau?
Poti sa ii dai un nume de genul:
-All Fashion
-About Fashion
Sau ceva in romana:
-Despre Moda
-Vrei sa stii cum sa te imbraci?
-Tu si moda
-Eu si moda
Fi creativa!
Succes!
Si te rog trimite-mi si mie blogul tau.

| Ruxi_8811 a răspuns:

Poti sa-l numesti: Fashion, not just a simple word (Moda, nu doar un simplu cuvant) sau We are what we dress (Suntem ce imbracam) sau The universe of fashion (universul modei) sau I love fashion,do you? (Iubesc moda,tu o iubesti?) sau Dresses, shoes, bags...all are here! (Rochii, pantofi, genti...Toate sunt aici!) Succes! Abia astept sa vad blogul! :*

| AlicePotato a răspuns:

FashionTyme

| biu_9628 a răspuns:

Hm:
www.a-moda.ro a de la andreea:D
www.be fashion by adeea.ro
ma mai gandesc si iti zic dar daca gasesti alt nume sa imi spui te rog ca sa intru si eu:D

| TeoooStefan a răspuns:

SimpluFashion...tongue MyStyle...

| TeoooStefan a răspuns:

SimpluFashion sau MyStyle

| mady66dxp a răspuns:

Deci te cheama andrea? ce zice de ANDREESTYLEtonguewinking

| Leandro a răspuns:

Poti sa-i pui: efashion, thisfashion, 4fashion, lamoda, emodabuna, doarmoda, etc

Ca si platforma unde sa-ti faci blogul, incearca www.ucoz.ro, probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un site sau blog gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata prietenoasa in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!
uCoz ofera tuturor celor inregistraţi, gazduire, domeniu gratuit (cum ziceam, de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneşte de la 400 MB si creste constant), peste 250 de teme gratuite şi multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!

| AlexaXoXo555 a răspuns (pentru Leandro):

Ai putea spune ceva de genul ourstyle(legat sau dezlegat) sau fashion for us(legat sau dezlegat). Drept sa iti spun este ca ai din ce alege...BAFTA! si sa ne trimiti link-ul! Sunt sigura ca o sa fi foarte creativa!

| TeRogImiDaiFunditaTeImPlor a răspuns:

FashionWorld

| OoOlivia a răspuns:

JustFashion
FashionForYou
AllAboutFashion
ThisIsTheRealFashion
♥ThePerfectFashion
FashionForAll
I♥Fashion.Don't you?

| andys4u a răspuns:

Fashions-andreea sau fashion-x