| AlexAL275 a întrebat:

Zilele trecute am vrut să-mi comand o pereche de adidași, mai precis adidașii adidas superstar. Am verificat pe footshop, dar cea mai mică mărime a fost de 42 și eu port 39, 40. Dacă m-aș duce în Craiova la Electroputere Parc aș găsi un magazin adidas, cu adidașii superstar? Vă întreb deoarece nu am mai fost de mult în mall și nu îmi mai amintesc dacă aveau sau nu un magazin adidas.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai du-te pana acolo, ca merita sa faci drumul, in felul asta probezi adidasi, care oricum nu aveai sanse sa-ti vina marimea, cand ii cumperi online.Si alta avnataj, iesi mult mai ieftin, ca nu mai platesti transportul.

| FashionVictim93 a răspuns:

Hei... Eu sunt din Craiova si da gasesti in mall in mai multe magazine unde au numai haine si incaltaminte sport, eu am cumparat de la intersport acum 1 an adidas superstar pe alb ( sunt fata ) si am dat in jur de 450 lei, mai sunt vreo 2 magazine daca nu gasesti in intersport ( scuze nu le stiu numele dar sunt tot in mall ). Spor la cumparaturi! :-)

| Madsan a răspuns:

Mai bine cauta pe www.bravosport.ro si te ajuta ei sa alegi marimea potrivita.

| DianaTPU a răspuns:

Nu au magazin specializat adidas. Au Deichmann si e posibil sa gasesti acolo.