| Yashmine a întrebat:

Buna TpuAm parul roscat inchis vopsit, parul meu natural este saten mediu, dar am vazut ca se poarta varfurile intro alta nuanta, eu avandul roscat ce credeti ca mi s-ar potrivi cel mai bine?
Fau funda!

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Ar merge pe negru, insa si mai bine cu un portcaliu-roscat mai deschis.

3 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Incearca negrul.
O seara buna!

| Adelina004 a răspuns:

Parerea mea ca ti-ar sta foarte bine cu varfurile negre adica rosu cu negru e cea mai buna combinatie, merge si mai bine daca parul tau e mai lung de umeri, ai arata bestial. Daca consideri ca te-am ajutat astept fundita... :*batting eyelashes

| laurica12 a răspuns:

Cred ca cel mai bine s-ar potrivi negru big grin