| Chnss a întrebat:

Vrea sa imi vopsesc parul..mentionez ca am parul natural de culoarea saten mai inchis si vreau sa imi fac varfurile roscate(o nuanta de roscat mai deschisa). Prinde pe parul meu? Nu prea as vrea sa-l decolorez..adica doamna care ma tunde a spus ca pe parul natural nevopsit se ia orice culoare (mai ales roscat) fara sa il decolorezi. Daca este chiar necesar sa imi decolorez parul cam cat costa un decolorant?

5 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Trebuie mai intai sa-l decolorezi ca sa prinda culoareawinking

| Wst_Talyda_1990 a răspuns:

Nu te decolora, eu am aceeasi culoare la par si am suvite roscate. Iti vand un pont, poti sa te faci cu hartie creponata roz/rosu inchis, arata super, si se ia dupa cateva spalari

| Chnss explică (pentru Wst_Talyda_1990):

Si daca e vorba de vopsit cu o tinctura..gen alabstru de metilen sau rosu castelan? eu vreau cu rosu castelan..prinde oare sau trebuie neaparat vopsea?

| Narcisa89 a răspuns:

Maxim 5 lei

| Chnss explică (pentru Narcisa89):

Ma intereseaza daca prinde culoarea pe parul meu..nu pretullaughing