| Zazy a întrebat:

Bună, Tpuuu. Am o placă de păr, care nu e bună de nimic. am primit-o anul trecut, e de la Remington, dar nu-mi îndreaptă părul deloc bine. Pare "nespălat", fără volum, și încă mai e ondulat (precizez că părul meu e ondulat-creț). Fetele care au plăci, au părul "lins" când și-l îndreaptă, cred că înțelegeți. Este problema părului meu sau a plăcii? Mai precizez că placa e Ceramic Straight... șși nu pare apărută acum pe piață..adică pare mai veche...și nu prea o găsești la eMAG. am găsit-o doar în carrefour o datăă.
sfaturi ceva?
ce placă bună îmi recomandați? mersi.

2 răspunsuri:
| MrLucas a răspuns:

Esti sigura ca o folosesti cum trebuie? Am vazut fete care reuseau sa isi intinda bine parul chiar si cu placi de toata jena. Insista mai mult, mareste timpul miscarii si ai grija totusi sa nu iti arzi parul.De recomandat sa folosesti si un balsam bun.

| Progressiveshop a răspuns:

Vezi pe www.progressiveshop.ro cele mai bune placi de par Remington