| ninastar a întrebat:

Buna tuturor. ajutati-ma va rog.trebuie sa aleg 2 parfumuri din 3 de la avon si nu stiu ce sa aleg ca nu le prea stiu mirosu.astea sunt:1. Incandessence Lumiere 2.rare pearls si 3.perceive.care din ele..va rog mult

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi doar pe Incandessence, și spray-ul din aceeași gamă este bun.
Pa, pa.

| Bondarel99 a răspuns:

Perceive am avut foarte mult timp si imi placea pentru ca e perfect, nu e nici prea dulce nici prea aspru, dar nu prea rezista, adica trebuie sa il folosesti constant.
Incandessence Lumiere are mama si nu imi place cum miroase.
Rare pearls are un miros interesant...
Mai bine ceri niste mostre de la un reprezentant.

| Laurretta a răspuns:

Cam grea alegere..nu am incercat rare pearls dar celalate 2 miroase amandoua forte frumos. ea asa alege primul pentru ca este mai dulce decat al 3-lea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Iti spun din propia experienta ca imi place mult cum miroase Pur Blanca Blush.
Mi l-am luat acum si imi place mai mult ca oricare.
Am colege care au folosit Perceive si au fost foarte multumite de rezultat.
Despre celelalte doua stiu ca miros splendid, eu zic sa incerci pe fiecare pe rand si vezi care-ti place.
Te pup!

| Anne07 a răspuns:

Rare pearls si Incandessence Lumiere, mie una imi plac foarte mult...na acum depinde si de ce gusturi aii!:*