| ninastar a întrebat:

Buns tuturor... ajutati-ma va rog..trebuie sa aleg 2 parfumuri din 3 de la avon si nu stiu ce sa aleg ca nu le prea stiu mirosu, astea sunt:1. Incandessence Lumiere 2.rare pearls si 3.perceive.care din ele? va rog mult

Răspuns Câştigător
| iubesc a răspuns:

Buna. Sunt reprezentana si iti recomand rare pearls deoarece miroase foarte bine si persista mult timp.

4 răspunsuri:
| morningstar a răspuns:

Mie imi place Rare Pearls. Perceive am avut de 2-3 ori, miroase bine, dar mai rafinat imi pare Rare Pearls.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Iti spun din propia experienta ca imi place mult cum miroase Pur Blanca Blush.
Mi l-am luat acum si imi place mai mult ca oricare.
Am colege care au folosit Perceive si au fost foarte multumite de rezultat.
Despre celelalte doua stiu ca miros splendid, eu zic sa incerci pe fiecare pe rand si vezi care-ti place.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rare pearls. E un miros diferit față de cele de la avon, restul cam seamănă. Nu degeaba a stat atâta timp pe paginile catalogului.

| BreK a răspuns:

Eu iti recomand Incandessence Lumiere deoarece a avut mama asemenea parfum si e fff multumita de el :*
Miroase divin.