| RubyDonnahue a întrebat:

Am si eu o intrebare cam ciudata, dar sper sa ma puteti ajuta. Culoarea parului meu este blond aluna si as vrea ca saptamna aceasta sa ii adaug un blond foarte deschis (nu vreau sa fie tot capul deoarece imi ador culoarea actuala)
Intrebarea este: Ce sa aleg, ombre hair sau suvite?

Va rog sa argumentati!

Răspuns Câştigător
| KaterinaРомановский a răspuns:

Mie personal nu îmi place ombre hair. Oricum ai lua-o arată de parcă nu ți-ai mai vopsit rădăcinile de câteva luni bune, mai ales la cele realizate acasă unde trecerea de la o culoare la alta se face brusc și se vede foarte urât delimitarea aia!
Prefer de 1000 ori șuvițele pentru că oferă un alt aspect părului, arată mai voluminos, însă e mai greu să le întreții. Depinde ce îți place, dar eu nu-ți recomand ombre sub nici o formă!

| RubyDonnahue explică (pentru KaterinaРомановский):

Multumesc, am ales suvite foarte blonde (un blond platinat) pe un par blond aluna deschis si a iesit superb!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai bine mergi la salon și acolo vezi ce și cum!
Pa, pa.

| RubyDonnahue explică (pentru Legiuitoarea):

Haha, pai asta e faza, ca nu stiu ce sa aleg laughing am fost si pe acolo, dar nu m-au ajutat cu nimic. Multumesc oricum pentru raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Alege suvite, dar de ce nu mergi la salon si ceri parerea acolo?
Te pup!

| RubyDonnahue explică (pentru anonim_4396):

CUm i-am spus si Legiuitoarei, nu au stiu ce sa imi zica din moment ce asta ar trebui sa fie o alegere personala. De aceea va cer voua parerea happy