| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturorwinking As vrea sa am parul drept ca la coafor puteti sa-mi spuneti si mie un produs care indreapta parul? Un produs de calitate dar nu foarte scumwinking Mersii laughing

5 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Poti sa iti faci parul drept cu placa, sau la salon prin indreptare permaneta ( tine vreo 1-2 ani).

Răspuns utilizator avertizat
| Venusgirl a răspuns:

Iti recomand placa bosh. nu trage de par, nu se incalzeste greu, e lung incit sa-ti iei mai multe suvite, are garantie si plus ca-l am deja de 4 ani

| DeeaDeDe2002 a răspuns:

Placa de par big grin