| deeyuz a întrebat:

Hellohappy imi puteti recomanda niste sampoane care indreapta parul? nu vreau raspunsuri de genul" du-te la coafor".

Răspuns Câştigător
| BizZi a răspuns:

Buna deeyuz :*, Incearca o crema de la L'Oreal, se numeste L'Oreal Studio, care din pacate la noi pe piata nu a ajuns inca, insa si aceasta crema doar in combinatie cu placa da rezultate foarte frumoase... daca mai afli tu ceva, te rog anunta-ne si pe noi :*

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ViVi99 a răspuns:

Sunt de la AVON, eu una nu am mai vazut dar sper ca tu sa gasesti. Se numesc Advance Techniques, culoarea verde inchis...nu stiu exact cum se numesc. Sper sa gasesti. Incearca si aici http://www.divahair.ro/......fara_placa nu sunt exact ce-ti doresti tu (adica sampon de indreptat parul) dar sper ca te vor ajuta:)

| M4nu3l a răspuns:

Head End Sholer's
Funda? big grin

| TopSalon a răspuns:

Incearca sa frecventezi un salon de infrumusetare ce ofera servicii de calitate folosind produse profesionale. Parul ti se va regenera imediat, vei fi uimita de calitatea prouselor profesionale.
Pentru mai multe detalii sau intrebari poti sa accesezi acest site http://topsalon.ro/

| bibicutza146 a răspuns:

Nu cred ca exista sampoane care indreapta parul insa eu folosesc o spuma de la Garnier Fructis Style dupa ce ma spal pe par, apoi il usuc pe o perie cu föhn-ul happy