| nataliaduchess a întrebat:

Buna tuturor!
As vrea sa fiu reprezentant la una dintre firmele de cosmetice din Romania ( Avon,Oriflame, Lady's).Ma intereseaza daca pot sa fiu reprezentant la 15 ani.Mai vreau sa stiu la care ma sfatuiti sa ma inscriu si de ce.Mersi.Fundaaa

10 răspunsuri:
| NicollHellen a răspuns:

Bună seara.
În acest caz vă putem fi de folos! Suntem o companie în plină dezvoltare ce caută să formeze tineri precum dvs și să îi ajute să gasesca un job pentru vîrsta lor. Accesați acest link http://ladys-business.blogspot.gr/ și veți vedea despre ce este vorba. Pentru detalii add la ym: ladys. business
Numai bine și așteptăm răspunsul dvs:)!
Cu respect, LadyB:*

| aryenutzaa a răspuns:

Eu iti recomand Oriflame deoarece si produsele sunt bune si ai reduceri destul de ok.
• 23%- pentru comanda intre 50-249 lei
• 30%- pentru comanda intre 250-499 lei
• 40%- pentru comanda peste 500 lei. Daca doresti sa te inscri te pot ajuta.

| aryenutzaa a răspuns:

Daca doresti sa te inscri uite id meu aryanaary17

| MisaMisaShinigamiAngel a răspuns:

Si eu am 15 ani si m-am inscris recent la Avon. Nu stiu insa sa iti spun care firma este cea mai buna pana la urma.
In orice caz, poti lucra la orice varsta, dar daca esti minora se va face pe numele unui parinte.

| prettyselena11 a răspuns:

Eu iti recomand lady's... nu conteaza cati ani ai...

| SandicaGabriela a răspuns:

Ai reusit sa te inscrii la Avon? Eu te pot ajuta sa castigi si 17 salarii pe an. Pentru detalii ma puteti contacta la gabriela.sandica@gmail.com

| ninelus87 a răspuns:

Salut.eu iti recomand tiande. ai inscriere gratuita de la 14 ani, reducere 35%indiferent de valoarea comenzii.
produse naturale pe baza de plante.
si multe ajte avantaje.
http://tiande.ucoz.ro/ click pentru detalii.

| carmina00 a răspuns:

Daca vrei sa fii reprezentant lady's te pot inscrie eu da-mi add carmiiii4_carmina :*

| Iordache_Amelia_1995 a răspuns:

Da sigur ca poti, si eu te-as sfatui sa Avon